Chci zhubnout – jak rychle zhubnout?

Pokud pátráte po nějakém receptu, který vám pomůže rychle zhubnout, jste na správném místě! V následujícím textu jsme pro vás připravili několik zajímavých tipů jak rychle zhubnout. Pokud si tedy říkáte, chci zhubnout a potřebujete poradit jak na to, podívejte se na naše tipy jak zhubnout rychle.

Jak zhubnout rychle – snížení tuku

Hubnutí a tuk, asi je všem jasné, že tuk musí z opustit váš jídelníček. Strava s vysokým obsahem tuku způsobuje nadváhu a obezitu. Pokud tedy chcete rychle zhubnout, musíte omezit množství tuku v tom, co jíte. Nic se ale nesmí přehánět. Tuk jako takový je nezbytnou složkou každého zdravého jídelníčku. Existuje mnoho vitamínů a dalších látek, které je vaše tělo schopné přijmout jen jako součást tuku v potravě.

Jak rychle zhubnout – musíte omezit sladkosti

Chci zhubnout! Jak na to?

Chci zhubnout! Jak na to?

O tom že sladkosti jsou další ze součástí jídelníčku, která se významně podílí na obezitě a vzniku nadváhy asi nikdo nepochybuje. Existuje mnoho různých vědeckých studií, které prokazují přímou souvislost mezi nadměrnou konzumací sladkostí a růstem nadváhy. Pokud tedy chcete zhubnout, musíte omezit množství sladkostí, které běžené konzumujete. Ale opět nic se nemá přehánět.  Pokud se rozhodne přestat jíst všechny sladkosti, je pravděpodobné že na ně budete mít jen větší chuť. Musíte se pokusit o rozumný kompromis, který zajistí vaše zhubnutí. Dopřávejte si maximálně jednu sladkost denně jako součást vašeho hlavního jídla – nikdy nesmíte jíst sladkosti jen tak na chuť.

Jak rychle zhubnout – pijte hodně vody

Voda a hubnutí? Je prokázáno lékařskými studiemi, že voda má významný vliv na rychlé hubnutí. Nejen že voda zpravidla obsahuje minerály, ale významně se podílí na správném fungování metabolismu. Pokud budete pít dostatečné množství vody (alespoň 2 – 3 litry denně) váš metabolismu bude fungovat rychleji a budete tak rychleji odbourávat nahromaděné tuky

Jak zhubnout rychle – musí jíst hodně vlákniny

Pokud bude váš jídelníček obsahovat dostatečné množství vlákniny, omezíte tím pocit hladu a budete tak jíst méně a hubnout rychleji. Proto skoro každá dieta na zhubnutí obsahuje velké množství ovoce, zeleniny a také celozrnné obiloviny a pečivo.

  4komentáře

 1. Lola   •  

  Já jsem pár poradců vyzkoušela a většinou to bylo oprvaud jen o tom že se mi snažili prodat nějaké jejich produkty – různé tabletky pro hubnutí, nebo návody a různé jídelníčky. Nic z toho my zhubnout nepomohlo takže tomuz také nevěřím, nejelšoí je asi investovat peníze do nějaké vybavení na cvičení – kup si třeba kolo nebo rotoped a začni cvičit, uvidíš že se ti peníze které do toho dáš vyplatí víc než poradci na hubnutí. Zhubnout bez cvičení se asi nedá …

 2. jana   •  

  Ahoj ,chtěla bych se zeptat jestli máte nějakou zkušenost s poradci pro hubnutí. Známá si to strašně pochvaluje že jí to pomohlo. Já jsem se s tím jejím poradcem potkala a přijde mi že to je jen o tahání peněz?

 3. Milan   •  

  Dobrý den,
  jsem poradcem pro výživu. Pracuji pro
  společnost Herbalife, která je rozšířena po celém světě. Máme 100%
  úspěšnost s regulací váhy pokud klient spolupracuje (dodržuje mé
  rady).

  Našel jsem na internetu váši žádost o pomoc. Nabízím se vám s levným
  (a hlavně zdravým) řešením regulace váhy. V rychlosti se vám to
  pokusím vysvětlit – zakoupíte si u mě pixlu Herbalife F1, která vám
  vydrží měsíc za 1390kč. Během minuty a půl si namícháte koktejl
  místo snídaně a večeře, tím do sebe dostanete všechny důležité
  živiny, vitamíny a na oběd si dáte jedno výživné jídlo. Ve výsledku
  vaše výživná snídaně a večeře vyjde okolo 25kč. Kolik peněz stála
  vaše snídaně a večeře doteď a jak zdravá byla? Dva krajíce chleba,
  máslo, šunka, pití vás vyjdou na více jak 23kč a zdaleka vás
  nenastartují jako náš výživný koktejl, takže v ještě vyděláte. Celé hubnutí je založené na
  tom, že tělo dostane co potřebuje díky správně vyvážené stravě. Díky
  tomu se tělo s váhou vypořádá samo (ať už podváha nebo nadváha). Celý
  výsledek můžete umocnit cvičením. Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit
  i nárůst energie, necítím se unavený. Naše práce je z velké části
  založená na referencích, proto není problém ukázat výsledky našich
  klientů. Nebojte se a kontaktujte mě, rád vám poradím a navedu vás
  správným směrem, budu s vámi komunikovat po celou dobu vaší nové cesty za skvělou postavou. Pokud máte zájem tak napište a obratem vám odešlu
  svůj kontakt, následně vás mohu přesměrovat na reference našich
  klientů (živý rozhovor po internetu) nebo můžeme zahájit vaší
  trvalou přeměnu do hezčího těla. Máte-li zájem opravdu zhubnout, kontaktujte mne na email: ivimila@seznam.cz

  S pozdravem

  Milan

 4. Daniela   •  

  Zhubnout jsem se snažila několik let, odzkoušela jsem spousty různých „zaručených“ přípravků a ještě větší spoustu diet. No a nakonec se mi zhubnout přeci jen podařilo. Ale bez jakýchkoliv diet a přípravků. Prostě jsem se jen začala stravovat podle zásad zdravé výživy, jíst 5x denně a cvičit. A výsledek? Úžasný! Jsem se sebou maximálně spokojená a už se nemusím trápit hlady a neustále myslet na nějaké diety. To mi to trvalo, než jsem došla na to co všude slyšíme stále dokola a dokola! Jíst zdravě a cvičit! A navíc mě to nestálo ani korunu!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *